Pravidla závodu

 1. TB nesmí opustit Evropu, při překročení hranic je vozidlo vyřazeno (diskvalifikováno) ze závodu po dobu celého měsíce, až do uzavření výsledků a jeho ujetá vzdálenost (za daný měsíc) bude vynulována - do té doby než bude vráceno do Evropy.
 2. Pokud TB překročí hranice Evropy musíte to nahlásit na FB geocvrcovice- v podobě příspěvku.
 3. TB bude vypuštěno určitý den, v určitých hodinách (od-do) v danou dobu musí být TB vloženo do keše, která je ve vzdálenosti do 25km max od keše „Cvrndýsek“(vzdušnou čarou). Porušení vzdálenosti či termínu bude řešeno diskvalifikací. Vložení se prokážefotografií na stránkách FB ve skupině -název keše, čas vložení a foto… Fyzicky tam musí být- budeme kontrolovat. Bez tohoto znamená diskvalifikaci. (datum vypuštění a čas bude upřesněno dle výroby TB)
 4. Vlastník TB nesmí sám ani jinak přepravovat TB kromě prvního vložení. Hráč nesmí přesouvat TB ostatních hráčů.
 5. Hráč nesmí domlouvat přesun TB s ostatními lidmi, ani jinak ovlivňovat průběh závodu. (Pokud se hráč dozví o jakémkoli porušení z těchto pravidel, nahlásí ho ve FB skupině formou nového příspěvku.)
 6. Autíčko bude přidělané k TB napevno, žádný kinderšrot, ale poctivý angličák (třeba i autobus, nebo kamion)
 7. Každý měsíc bude v tabulkách vidět vítěz „měsíčního závodu“ (zlato, stříbro, bronz). Za první místo budou uděleny 3body, za druhé 2body a za třetí 1bod. Ten kdo bude mít bodů nejvíce je vítězem. Celkový souhrn bude aktualizovaný po měsíci v tabulce (v sekci HLAVNÍ SOUTĚŽ)
 8. Na konci roku budou vyhlášeni vítězové ve dvou kategoriích a to podle celkových bodů=KRÁL BODŮ a vzdálenosti=ROČNÍ BOREC. (bude udělena cena - překvapení)
 9. Při ztrátě TB, nebo po 2měsiční neaktivitě TB, může závodník vyslat duplicitu automobilu, a to jakýkoli den v měsíci a opět s pravidly z bodu 3.. 25km max od Cvrndýska od 8hodiny do 18hodin, opět plně dokladováno na FB geocvrcovice.
 10. TB bude opatřeno kartičkou v angličtině, němčině a češtině kde bude napsán úkol a že nesmí opustit Evropu. Kartička bude jednotná pro všechny TB, zalaminátovaná- každý ji dostane.
 11. Před zahájením závodu se uskuteční společná fotka závodních autíček.
 12. Ujeté km se každý měsíc počítají odzačátku.
 13. Každý bude pravdivě zapisovat najeté kilometry v záložce UJETÁ VZDÁLENOST.
 14. Hrajeme pouze FAIR PLAY !!!!